-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансферного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції (79220000-2 Податкові послуги )
Тендер Prozorro UA-2020-11-27-003616-a
Мова якою повинна готуватися тендерні пропозиції: Українська
Завершена
3 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 000.00 UAH
Номер:
41c0962042ec46c7b9532820aed33748
Внутрішній номер закупівлі:
7429768
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-27-003616-a
Замовник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул.Тверська,5, кімн.104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шевченко Віра Леонідівна +380639022020 V.SHEVCHENKO@UZ.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
79220000-2 Податкові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
108 000.00 UAH
Період уточнення:
27.11.2020 14:08 - 11.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2020 14:08 - 21.12.2020 10:00
Аукціон:
22.12.2020 12:30 - 22.12.2020 12:57
Період кваліфікації:
22.12.2020 12:57 - 13.01.2021 15:34
Період завантаження договору:
13.01.2021 15:34 - 02.02.2021 15:34
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з ідентифікації операцій які відповідають вимогам статті 39 та підпункту 140.5.4 пункту 140.5 статті 140 Податкового кодексу України
Кількість
160 година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з підготовки документації щодо контрольованих операцій з контрагентами-нерезидентами для цілей виконання вимог статті 39 Податкового кодексу України
Кількість
17 година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з підготовки документації щодо контрольованих операцій з контрагентами-нерезидентами для цілей виконання вимог підпункту 140.5.4 пункту 140.5 статті 140 Податкового кодексу України
Кількість
38 година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
2 438 771.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
890 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.01.2021 15:33
Документи
19
Скарги
0
ТОВ КПМГ-Україна
Оскарження: 13.01.2021 15:34 - 24.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21534148
-
Контактна особа:
Недбай Валерій Георгійович +380444905507 vnedbaj@kpmg.ua
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Московська, 32/2 17-й поверх
Оскарження: 13.01.2021 15:34 - 24.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 900 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 682 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2021 15:34
Документи
21
Скарги
0
ТОВ Делойт енд Туш ЮСК
×
-
Код ЄДРПОУ:
25642478
-
Контактна особа:
Чекулаєва Тетяна Вікторівна +380444909000 tchekulaeva@deloitte.ua
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Жилянська, 48, 50А
Початкова пропозиція
2 340 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
77dd8d536ac247bbae9971261f5893ff
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-27-003616-a-c1
Постачальник:
ТОВ КПМГ-Україна
×
-
Код ЄДРПОУ:
21534148
-
Контактна особа:
Недбай Валерій Георгійович +380444905507 vnedbaj@kpmg.ua
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Московська, 32/2 17-й поверх
Номер договору:
Ф/ЦН-Т-3/21
Сума договору:
1 682 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 401 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
02.02.2021 00:00
Статус:
Підписаний