-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансферного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції (79220000-2 Податкові послуги )
Мова якою повинна готуватися тендерні пропозиції: Українська
1 682 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
77dd8d536ac247bbae9971261f5893ff
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-27-003616-a-c1
Замовник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Контактна особа:
Шевченко Віра Леонідівна +380639022020 V.SHEVCHENKO@UZ.GOV.UA
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул.Тверська,5, кімн.104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ КПМГ-Україна
×
-
Код ЄДРПОУ:
21534148
-
Контактна особа:
Недбай Валерій Георгійович +380444905507 vnedbaj@kpmg.ua
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Московська, 32/2 17-й поверх
Класифікатор ДК 021:2015:
79220000-2 Податкові послугиАналіз за цим CPV
Опис:
Мова якою повинна готуватися тендерні пропозиції: Українська
Номер договору:
Ф/ЦН-Т-3/21
Дата підписання:
02.02.2021 00:00
Період дії договору:
02.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 682 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 280 333.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з ідентифікації операцій які відповідають вимогам статті 39 та підпункту 140.5.4 пункту 140.5 статті 140 Податкового кодексу України
Кількість
160 година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Послуги з підготовки документації щодо контрольованих операцій з контрагентами-нерезидентами для цілей виконання вимог статті 39 Податкового кодексу України
Кількість
17 година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Послуги з підготовки документації щодо контрольованих операцій з контрагентами-нерезидентами для цілей виконання вимог підпункту 140.5.4 пункту 140.5 статті 140 Податкового кодексу України
Кількість
38 година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
569e32d533a348c3b5df0328a8049380
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Виключити з умов Договору підпункт 6 пункту 4.2 розділу 4 Договору.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
11.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано