-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансферного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції (79220000-2 Податкові послуги )
Оголошено тендер
3 600 000.00
UAH
Номер:
ab9b3340f0db41a9892f1da66cfae66d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-27-001960-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул.Тверська,5, кімн.104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул.Тверська,5, кімн.104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансферного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції (79220000-2 Податкові послуги )
Примітки:
Місцезнаходження: 03150, Україна, м. Київ, вул. Єжи Ґедройця, 5
Категорія замовника: юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини 4 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79220000-2 Податкові послуги
Дата опублікування:
27.11.2020 13:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума0.00 UAH