• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для проведення коригування доходів та витрат контрольованої іноземної компанії відповідно підпункту 39-2.3.2.4 пункту 39-2.3 статті 39-2 Податкового кодексу України у Звіті про контрольовані іноземні компанії та послуги з підготовки Звіту про контрольовані іноземні компанії (Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги)

Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

Завершена

800 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер: 3c9ca4eb6f55403fb4fa9980eb5c90f8
Внутрішній номер закупівлі: 24638749
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-06-012255-a   
Замовник: Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Єгорова Ольга Леонідівна 380632147739 yehorova.o.l@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.03.2025 16:11 - 11.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 06.03.2025 16:11 - 14.03.2025 17:00
Період кваліфікації: 14.03.2025 17:00 - 20.03.2025 15:03
Період завантаження договору: 26.03.2025 00:00 - 05.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴800 000.00 Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для проведення коригування доходів та витрат контрольованої іноземної компанії відповідно підпункту 39-2.3.2.4 пункту 39-2.3 статті 39-2 Податкового кодексу України у Звіті про контрольовані іноземні компанії та послуги з підготовки Звіту про контрольовані іноземні компанії