-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для проведення коригування доходів та витрат контрольованої іноземної компанії відповідно підпункту 39-2.3.2.4 пункту 39-2.3 статті 39-2 Податкового кодексу України у Звіті про контрольовані іноземні компанії та послуги з підготовки Звіту про контрольовані іноземні компанії (Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги)
Тендер Prozorro UA-2025-03-06-012255-a
Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Завершена
800 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Період уточнення:
06.03.2025 16:11 - 11.03.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим