-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для проведення коригування доходів та витрат контрольованої іноземної компанії відповідно підпункту 39-2.3.2.4 пункту 39-2.3 статті 39-2 Податкового кодексу України у Звіті про контрольовані іноземні компанії та послуги з підготовки Звіту про контрольовані іноземні компанії (79220000-2 Податкові послуги)
Тендер Prozorro UA-2024-10-21-008524-a
Торги не відбулися
145 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
Номер:
3968671bb0cf4acd8357af22be9b4cfb
Внутрішній номер закупівлі:
22960790
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-21-008524-a
Замовник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Єгорова Ольга Леонідівна 380632147739 yehorova.o.l@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79220000-2 Податкові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.10.2024 14:27 - 26.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2024 14:27 - 29.10.2024 13:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 000.00 Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для проведення коригування доходів та витрат контрольованої іноземної компанії відповідно підпункту 39-2.3.2.4 пункту 39-2.3 статті 39-2 Податкового кодексу України у Звіті про контрольовані іноземні компанії та послуги з підготовки Звіту про контрольовані іноземні компанії