-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЦН-24П_75_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки Звіту у розрізі країн міжнародної групи компаній
Тендер Prozorro UA-2024-07-08-009884-a
Торги не відбулися
193 333.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 966.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 966.67 UAH
Номер:
f2d75c5f3ffe4e9f8146cbd7c8d260f7
Внутрішній номер закупівлі:
22021748
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-08-009884-a
Замовник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул.Тверська,5, кімн.104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Єгорова Ольга Леонідівна 380632147739 yehorova.o.l@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79220000-2 Податкові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
193 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2024 17:05 - 13.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2024 17:05 - 16.07.2024 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴193 333.33 Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки Звіту у розрізі країн міжнародної групи компаній