-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЦН-24П_75_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки Звіту у розрізі країн міжнародної групи компаній
Тендер Prozorro UA-2024-07-08-009884-a
Торги не відбулися
193 333.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 966.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 966.67 UAH
Період уточнення:
08.07.2024 17:05 - 13.07.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим