-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки Звіту у розрізі країн міжнародної групи компаній
Оголошено тендер
232 000.00
UAH
Номер:
376acac76c5348899fddf5ba70602ece
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-08-011902-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
232 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки Звіту у розрізі країн міжнародної групи компаній
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
79220000-2 Податкові послуги
Дата опублікування:
08.07.2024 16:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума232 000.00 UAH