-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги...×-
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування та ремонту вакуумних вимикачів загальностанційного КРУ 6,3 кВ та 10,5 кВ Київської ГЕС філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2026-08-31-000366-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233614
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги...×-
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги із сервісного обслуговування регуляторів швидкості гідроагрегатів ст. №№ 6, 8, 9 філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2026-08-19-007918-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30131529
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиКваліфікаціявід початку періоду пройшов робочий день
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги...×-
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування та ремонту вакуумних вимикачів загальностанційного КРУ 6,3 кВ та 10,5 кВ Київської ГЕС філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2026-08-06-000952-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30007130
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне...×-
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи радіозв'язку Київської ГЕС відомчої воєнізованої охорони філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2026-08-04-010091-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29990508
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічн...×-
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу та систем газового пожежогасіння для філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2026-07-10-001783-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29780569
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічн...×-
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи радіозв'язку відомчої воєнізованої охорони філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-07-03-000286-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29720554
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічн...×-
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи радіозв'язку відомчої воєнізованої охорони філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-06-29-001581-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29672371
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічн...×-
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи радіозв'язку відомчої воєнізованої охорони філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-06-26-011533-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29669108
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічн...×-
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи радіозв'язку відомчої воєнізованої охорони філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-06-26-004710-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29662305
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічн...×-
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення в разі їх виникнення у філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-06-26-000816-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29658426
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги...×-
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з сервісного обслуговування компресорів власних потреб філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-06-22-010404-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29612039
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічн...×-
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи радіозв'язку відомчої воєнізованої охорони філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2026-06-17-003065-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29561586
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічн...×-
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування систем автоматичної протипожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей з об`єктів філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2026-06-08-006091-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29464725
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне...×-
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування дизель-генератора для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-06-02-006842-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29408186
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічн...×-
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій на "Дніпровській ГЕС-1", "Дніпровській ГЕС-2" та оповіщення у разі їх виникнення філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-05-27-001180-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29350037
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена