-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування дизель-генератора для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-006842-a
Завершена
27 569.44
UAH без ПДВ
Номер:
9c4e16ce6d7440aa9411acb604180403
Внутрішній номер закупівлі:
29408186
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-02-006842-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чуприна Олександр 380504405903 o.chupryna@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
27 569.44 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 13:31 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2026 13:31 - 10.06.2026 00:00
Аукціон:
10.06.2026 13:51 - 10.06.2026 14:20
Період кваліфікації:
10.06.2026 14:20 - 17.06.2026 08:49
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 569.44 Технічне обслуговування дизель-генератора для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"