• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи радіозв'язку відомчої воєнізованої охорони філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації

Завершена

854 820.55 UAH без ПДВ
Номер: b27a09758af24ed0a7dd45ef9386ee22
Внутрішній номер закупівлі: 29672371
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-001581-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Сергій КУЧЕРЕНКО 380459658511 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 854 820.55 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 10:19 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 10:19 - 09.07.2026 09:00
Аукціон: з 10.07.2026 12:45
Період кваліфікації: 09.07.2026 09:00 - 21.07.2026 15:49
Період завантаження договору: 27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴854 820.55 ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи радіозв'язку відомчої воєнізованої охорони філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")