• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи радіозв'язку Київської ГЕС відомчої воєнізованої охорони філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

Завершена

1 096 292.22 UAH без ПДВ
Номер: 4b178bf6a0334bb9866a2dc0c5bdff28
Внутрішній номер закупівлі: 29990508
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-04-010091-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Чуприна Олександр 380504405903 o.chupryna@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 096 292.22 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.08.2026 15:59 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2026 15:59 - 14.08.2026 00:00
Аукціон: з 14.08.2026 12:01
Період кваліфікації: 14.08.2026 00:00 - 17.08.2026 08:19
Період завантаження договору: 23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 096 292.22 Технічне обслуговування системи радіозв'язку Київської ГЕС відомчої воєнізованої охорони філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»