• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи радіозв'язку Київської ГЕС відомчої воєнізованої охорони філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

Оголошено тендер

1 315 551.19 UAH
Номер: c0df7e88d2164c1cb028c453ec28e391
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-30-000858-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 1 315 551.19 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи радіозв'язку Київської ГЕС відомчої воєнізованої охорони філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Примітки: №406-26 від 29.07.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 30.07.2026 09:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума1 315 551.19 UAH