-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій на "Дніпровській ГЕС-1", "Дніпровській ГЕС-2" та оповіщення у разі їх виникнення філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-001180-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
2 806 195.28
UAH без ПДВ
Номер:
09bb5cb37b4a4c528fd7a1ebc0ceb948
Внутрішній номер закупівлі:
29350037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-001180-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юліана МАЦЮК 380459658122 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 806 195.28 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 09:40 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 09:40 - 04.06.2026 09:00
Аукціон:
з 05.06.2026 12:55
Період кваліфікації:
04.06.2026 09:00 - 09.06.2026 16:24
Період завантаження договору:
15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 806 195.28 ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій на "Дніпровській ГЕС-1", "Дніпровській ГЕС-2" та оповіщення у разі їх виникнення філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")