-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій на "Дніпровській ГЕС-1", "Дніпровській ГЕС-2" та оповіщення у разі їх виникнення філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-001180-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
2 806 195.28
UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 09:40 - 01.06.2026 00:00
Відповідь надана
КАЗНОКРАДИ (стркутура пропитана корупцією)!
Номер:
75b6f95ac217434daacaa89b86069c2d
Дата опублікування:
29.05.2026 08:38
Опис:
Знову зробили ТД під свого, вже визначеного переможця. НУ-НУ. Подивимося ...
Відповідь:
Шановний Учаснику! На Ваше звернення зазначаємо, що відповідно до пункту 54 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, фізична/юридична особа має право звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або оголошення про проведення відкритих торгів та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Зі змісту Вашого звернення не вбачається запитань щодо тендерної документації та/або оголошення про проведення відкритих торгів.
Дата відповіді:
01.06.2026 15:27