• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій на "Дніпровській ГЕС-1", "Дніпровській ГЕС-2" та оповіщення у разі їх виникнення філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Оголошено тендер

3 367 434.34 UAH
Номер: 8e2b7710b17048c2b87cc29f4a75c3bf
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-18-007397-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 3 367 434.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій на "Дніпровській ГЕС-1", "Дніпровській ГЕС-2" та оповіщення у разі їх виникнення філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки: №262-26 від 18.05.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 18.05.2026 12:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума3 367 434.34 UAH