-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу та систем газового пожежогасіння для філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-001783-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
3 277 388.61
UAH без ПДВ
Номер:
33572bcca08245f58613da7ccee497fe
Внутрішній номер закупівлі:
29780569
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-001783-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана ЯРМАК 380459658357 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 277 388.61 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 10:22 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 10:22 - 20.07.2026 09:00
Аукціон:
21.07.2026 14:02 - 21.07.2026 14:25
Період кваліфікації:
21.07.2026 14:25 - 04.08.2026 17:45
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 277 388.61 ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу та систем газового пожежогасіння для філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)