• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу та систем газового пожежогасіння для філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

Оголошено тендер

3 932 866.33 UAH
Номер: 6162b34fec5e49c0b641402a848c8170
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-18-012401-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 3 932 866.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу та систем газового пожежогасіння для філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Примітки: №334-26 від 17.06.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 18.06.2026 15:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума3 932 866.33 UAH