• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи радіозв'язку відомчої воєнізованої охорони філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.

Завершена

900 546.66 UAH без ПДВ
Номер: 59e97812e0814e2d996dd758ae3ee156
Внутрішній номер закупівлі: 29662305
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-004710-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Юліана МАЦЮК 380459658620 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 900 546.66 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 12:05 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 12:05 - 06.07.2026 09:00
Аукціон: з 07.07.2026 13:46
Період кваліфікації: 06.07.2026 09:00 - 23.07.2026 15:16
Період завантаження договору: 29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴900 546.66 ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи радіозв'язку відомчої воєнізованої охорони філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")