-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи радіозв'язку відомчої воєнізованої охорони філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено тендер
1 080 655.99
UAH
Номер:
c26bfccd53464f839292097bfc328365
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-11-010292-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПрАТ "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м.Вишгород, Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 080 655.99 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи радіозв'язку відомчої воєнізованої охорони філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки:
№320-26 від 11.06.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
11.06.2026 14:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума1 080 655.99 UAH