• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги із сервісного обслуговування регуляторів швидкості гідроагрегатів ст. №№ 6, 8, 9 філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшов робочий день
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшов робочий день

412 188.33 UAH без ПДВ
Номер: 8a2c076ff0f546999266041bfbdc98a8
Внутрішній номер закупівлі: 30131529
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-19-007918-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Андрій МУХІН 380504867544 a.mukhin@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 412 188.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.08.2026 15:20 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.08.2026 15:20 - 27.08.2026 09:00
Аукціон: з 28.08.2026 11:03
Період кваліфікації: з 27.08.2026 09:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴412 188.33 Послуги із сервісного обслуговування регуляторів швидкості гідроагрегатів ст. №№ 6, 8, 9 філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»