• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги із сервісного обслуговування регуляторів швидкості гідроагрегатів ст. №№ 6, 8, 9 філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

Оголошено тендер

494 626.00 UAH
Номер: b5e06f54a8a942528333b66928cd95e1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-03-009817-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 494 626.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги із сервісного обслуговування регуляторів швидкості гідроагрегатів ст. №№ 6, 8, 9 філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Примітки: №356-26 від 03.07.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 03.07.2026 15:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума494 626.00 UAH