-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з сервісного обслуговування компресорів власних потреб філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-010404-a
Завершена
413 945.84
UAH без ПДВ
Номер:
34e99355967a40f286e90d133f4a9712
Внутрішній номер закупівлі:
29612039
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-010404-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій МУХІН 380504867544 a.mukhin@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
413 945.84 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 15:37 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 15:37 - 30.06.2026 09:00
Аукціон:
з 01.07.2026 13:57
Період кваліфікації:
30.06.2026 09:00 - 02.07.2026 08:29
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴413 945.84 Послуги з сервісного обслуговування компресорів власних потреб філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"