-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з сервісного обслуговування компресорів власних потреб філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-010404-a
Завершена
413 945.84
UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 15:37 - 27.06.2026 00:00
Відповідь надана
щодо внесення змін до тендерної документації
Номер:
9ab4d34e494544808eb3d1cfa20d973f
Дата опублікування:
25.06.2026 10:12
Опис:
Шановний Замовнику! Хочемо взяти участь у даній закупівлі, проте ми маємо досвід саме з поточного ремонту компресорів, що вважається об'єктивно складнішим за обслуговування. Просимо вас внести зміни до тендерної документації щодо вимоги аналогічного договору та викласти його в такій редакції: Аналогічним за предметом закупівлі договором в розумінні цієї документації є договір послуг з надання послуг з сервісного обслуговування та/або поточного ремонту компресорів.
Відповідь:
Шановний Учасник! Замовником внесено зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
25.06.2026 10:54