-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення в разі їх виникнення у філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-000816-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації
Завершена
1 498 857.51
UAH без ПДВ
Номер:
015bf249eba54677b0986136c07a5c0d
Внутрішній номер закупівлі:
29658426
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-000816-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій КУЧЕРЕНКО 380459658511 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 498 857.51 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 09:29 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 09:29 - 07.07.2026 09:00
Аукціон:
з 08.07.2026 14:40
Період кваліфікації:
07.07.2026 09:00 - 14.07.2026 16:39
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 498 857.51 ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення в разі їх виникнення у філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")