-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування та ремонту вакуумних вимикачів загальностанційного КРУ 6,3 кВ та 10,5 кВ Київської ГЕС філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-000952-a
Торги не відбулися
415 066.67
UAH без ПДВ
Номер:
e52d4792b7e84d76abb2c64aad5dcfb5
Внутрішній номер закупівлі:
30007130
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-000952-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чуприна Олександр 380504405903 o.chupryna@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
415 066.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 09:35 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 09:35 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 12:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴415 066.67 Послуги з технічного обслуговування та ремонту вакуумних вимикачів загальностанційного КРУ 6,3 кВ та 10,5 кВ Київської ГЕС філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»