• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування та ремонту вакуумних вимикачів загальностанційного КРУ 6,3 кВ та 10,5 кВ Київської ГЕС філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

Оголошено тендер

498 080.00 UAH
Номер: c442a35545044bfa98a71b73b74424ed
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-005784-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 498 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування та ремонту вакуумних вимикачів загальностанційного КРУ 6,3 кВ та 10,5 кВ Київської ГЕС філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Примітки: №419-26 від 04.08.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 04.08.2026 11:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума498 080.00 UAH