-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту та технічного обслуговування мототранспорт...×-
Код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту та технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ЗАЗ LANOS, реєстраційний номер ВО 1128 АТ Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
- ID: UA-2026-08-28-001801-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30221286
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392691ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту та технічного обслуговування мототранспорт...×-
Код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту та технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO LANOS, реєстраційний номер ВО 2163 АТ Збаразького управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
- ID: UA-2026-08-21-008744-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30160716
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392691ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту та технічного обслуговування мототранспорт...×-
Код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту та технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ЗАЗ LANOS, реєстраційний номер ВО 1128 АТ Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
- ID: UA-2026-08-18-005171-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30115035
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392691ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних з...×-
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO LANOS, реєстраційний номер ВО 1099 АМ Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
- ID: UA-2025-12-11-021183-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27523127
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392691ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортн...×-
код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO Leganza, 2001 р. в., службового легкового автомобіля ЗАЗ Lanos, 2010 р. в. Тернопільського обласного центру зайнятості)
- ID: UA-2025-12-11-019930-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27521893
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392691ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних з...×-
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO LANOS, реєстраційний номер ВО 1099 АМ Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
- ID: UA-2025-12-04-002067-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27391035
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392691ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортн...×-
код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO Leganza, 2001 р. в., службового легкового автомобіля ЗАЗ Lanos, 2010 р. в. Тернопільського обласного центру зайнятості)
- ID: UA-2025-12-03-019505-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27386018
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392691ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних з...×-
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2107, реєстраційний номер ВО 5236 ВХ Теребовлянського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
- ID: UA-2025-12-03-012806-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27379340
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392691ДК 021:2015: 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних з...×-
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2106, реєстраційний номер ВО 4204 АА Козівського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
- ID: UA-2025-12-03-012379-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27378906
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392691ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних з...×-
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO LANOS, реєстраційний номер ВО 1099 АМ Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
- ID: UA-2025-12-01-010184-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27336922
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392691ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних з...×-
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2107, реєстраційний номер ВО 5236 ВХ Теребовлянського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
- ID: UA-2025-11-24-006230-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27235873
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392691ДК 021:2015: 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних з...×-
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2106, реєстраційний номер ВО 4204 АА Козівського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
- ID: UA-2025-11-24-005798-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27235441
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392691ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних з...×-
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2106, реєстраційний номер ВО 4204 АА Козівського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
- ID: UA-2025-11-12-005789-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27091114
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392691ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних з...×-
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2107, реєстраційний номер ВО 5236 ВХ Теребовлянського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
- ID: UA-2025-11-12-004423-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27089761
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392691ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних з...×-
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO LANOS, реєстраційний номер ВО 1099 АМ Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
- ID: UA-2025-11-11-014857-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27082066
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392691ДК 021:2015: 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілівТорги не відбулисяТорги не відбулися -