-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO Leganza, 2001 р. в., службового легкового автомобіля ЗАЗ Lanos, 2010 р. в. Тернопільського обласного центру зайнятості)
Тендер Prozorro UA-2025-12-03-019505-a
Торги не відбулися
33 930.00
UAH з ПДВ
Номер:
3427c9995b3f4db28a092c888df54f04
Внутрішній номер закупівлі:
27386018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-03-019505-a
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05392691
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТЕКСТИЛЬНА, будинок 1 Б
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Олена Коваленко +380979346786 lennala@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
33 930.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2025 16:50 - 08.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2025 16:50 - 11.12.2025 00:00
Аукціон:
з 11.12.2025 13:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴33 930.00 код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO Leganza, 2001 р. в., службового легкового автомобіля ЗАЗ Lanos, 2010 р. в. Тернопільського обласного центру зайнятості)