-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO Leganza, 2001 р. в., службового легкового автомобіля ЗАЗ Lanos, 2010 р. в. Тернопільського обласного центру зайнятості)
Оголошено тендер
33 930.00
UAH
Номер:
bf944984df684b0fb4cd04adca30eb9f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-03-023757-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05392691
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТЕКСТИЛЬНА, будинок 1 Б
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05392691
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТЕКСТИЛЬНА, будинок 1 Б
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
33 930.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
(Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO Leganza, 2001 р. в., службового легкового автомобіля ЗАЗ Lanos, 2010 р. в. Тернопільського обласного центру зайнятості)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.12.2025 16:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO Leganza, 2001 р. в., службового легкового автомобіля ЗАЗ Lanos, 2010 р. в. Тернопільського обласного центру зайнятості)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опискошти Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття
Сума33 930.00 UAH