-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO LANOS, реєстраційний номер ВО 1099 АМ Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2025-12-11-021183-a
Завершена
12 980.00
UAH без ПДВ
Номер:
8a0e772c7ea8457694a427a83a6b30dc
Внутрішній номер закупівлі:
27523127
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-11-021183-a
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05392691
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТЕКСТИЛЬНА, будинок 1 Б
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Олена Коваленко +380979346786 lennala@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля за №UA-2025-12-01-010184-а відмінено, через неподання жодної теднерної пропозиції
Очікувана вартість:
12 980.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO LANOS, реєстраційний номер ВО 1099 АМ Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МЕЛЬНИЧУК ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2964800952
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ БРОВАРНА будинок 16 квартира 35
Ціна пропозиції
12 980.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2025 17:05
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3e372fa3151140fdbff135a8ad008ea1
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-11-021183-a-a1
Постачальник:
МЕЛЬНИЧУК ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2964800952
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ БРОВАРНА будинок 16 квартира 35
Номер договору:
09/210
Сума договору:
12 980.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
10.12.2025 16:00
Статус:
Підписаний