-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2106, реєстраційний номер ВО 4204 АА Козівського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2025-11-12-005789-a
Торги відмінено
9 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
89bb9573953e48d6a251e9a9c97351d8
Внутрішній номер закупівлі:
27091114
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-12-005789-a
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05392691
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТЕКСТИЛЬНА, будинок 1 Б
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Олена Коваленко +380979346786 lennala@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2025 11:45 - 28.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2025 11:45 - 31.12.2025 11:40
Аукціон:
з 01.01.2026 12:09
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
f8db52646ef04a709dd084570cffd9f5
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
не вірно вказаний строк подання кінцевих пропозицій
Період оскарження:
24.11.2025 11:20 - 05.12.2025 00:00
Дата опублікування:
24.11.2025 11:20
Дата виконання:
05.12.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴9 000.00 ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2106, реєстраційний номер ВО 4204 АА Козівського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)