-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2106, реєстраційний номер ВО 4204 АА Козівського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2025-12-03-012379-a
Завершена
9 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
0de43954c4ed4371a9a0e41d220a1e9a
Внутрішній номер закупівлі:
27378906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-03-012379-a
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05392691
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТЕКСТИЛЬНА, будинок 1 Б
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Олена Коваленко +380979346786 lennala@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відкриті торги з особливостями за №UA-2025-11-24-005798-а відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у закупівлі
Очікувана вартість:
9 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2106, реєстраційний номер ВО 4204 АА Козівського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛУЦ ВОЛОДИМИР ЙОСИПОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2368507190
-
Адреса:
47601, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н селище Козова вул.Франка І. будинок 92
Ціна пропозиції
9 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2025 14:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5e0558b6174346198c97209a008274c9
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-03-012379-a-c1
Постачальник:
ЛУЦ ВОЛОДИМИР ЙОСИПОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2368507190
-
Адреса:
47601, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н селище Козова вул.Франка І. будинок 92
Номер договору:
09/195
Сума договору:
9 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
02.12.2025 10:00
Статус:
Підписаний