-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту та технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO LANOS, реєстраційний номер ВО 2163 АТ Збаразького управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-008744-a
Торги не відбулися
10 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f41de6ba58e74e45b23e25d067508d3c
Внутрішній номер закупівлі:
30160716
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-008744-a
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05392691
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТЕКСТИЛЬНА, будинок 1 Б
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Олена Коваленко +380979346786 lennala@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
10 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 14:31 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 14:31 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 11:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 000.00 Код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту та технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO LANOS, реєстраційний номер ВО 2163 АТ Збаразького управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)