-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2107, реєстраційний номер ВО 5236 ВХ Теребовлянського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2025-11-12-004423-a
Торги відмінено
8 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
f046f444cf4846c5a6d7ead11b5dc93d
Внутрішній номер закупівлі:
27089761
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-12-004423-a
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05392691
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТЕКСТИЛЬНА, будинок 1 Б
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Олена Коваленко +380979346786 lennala@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2025 11:07 - 28.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2025 11:07 - 31.12.2025 11:02
Аукціон:
з 01.01.2026 11:36
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
23dbaaa53c5b46bbbdeb134a24ba869c
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
не вірно вказаний строк подання кінцевих пропозицій
Період оскарження:
24.11.2025 11:26 - 05.12.2025 00:00
Дата опублікування:
24.11.2025 11:26
Дата виконання:
05.12.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴8 500.00 ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2107, реєстраційний номер ВО 5236 ВХ Теребовлянського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)