-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO LANOS, реєстраційний номер ВО 1099 АМ Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2025-11-11-014857-a
Торги не відбулися
4 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
069ad1ceb6764cbc908f75d3ac0afbde
Внутрішній номер закупівлі:
27082066
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-11-014857-a
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05392691
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТЕКСТИЛЬНА, будинок 1 Б
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Олена Коваленко +380979346786 lennala@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50112100-4 Послуги з ремонту автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2025 16:14 - 16.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2025 16:14 - 19.11.2025 00:00
Аукціон:
з 19.11.2025 11:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 100.00 ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO LANOS, реєстраційний номер ВО 1099 АМ Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)