-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO LANOS, реєстраційний номер ВО 1099 АМ Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Оголошено тендер
4 100.00
UAH
Номер:
5ac3d05de6204b2183333fe614eb0fc1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-11-016128-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05392691
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТЕКСТИЛЬНА, будинок 1 Б
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05392691
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТЕКСТИЛЬНА, будинок 1 Б
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
4 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO LANOS, реєстраційний номер ВО 1099 АМ Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.11.2025 15:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO LANOS, реєстраційний номер ВО 1099 АМ Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опискошти Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття
Сума4 100.00 UAH