• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2106, реєстраційний номер ВО 4204 АА Козівського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)

Торги не відбулися

9 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e2c6da025dd0481d95cf9acdc16477b2
Внутрішній номер закупівлі: 27235441
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-24-005798-a   
Замовник: ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
Контактна особа: Олена Коваленко +380979346786 lennala@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 9 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.11.2025 11:39 - 29.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 24.11.2025 11:39 - 02.12.2025 00:00
Аукціон: з 02.12.2025 13:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 000.00 ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2106, реєстраційний номер ВО 4204 АА Козівського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)