-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2107, реєстраційний номер ВО 5236 ВХ Теребовлянського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2025-12-03-012806-a
Завершена
8 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
685338ae5e304fe289ee92340e74a8c7
Внутрішній номер закупівлі:
27379340
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-03-012806-a
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05392691
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТЕКСТИЛЬНА, будинок 1 Б
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Олена Коваленко +380979346786 lennala@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50112100-4 Послуги з ремонту автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відкриті торги з особливостями за №UA-2025-11-24-006230-а відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції
Очікувана вартість:
8 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2107, реєстраційний номер ВО 5236 ВХ Теребовлянського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
БАГИРИЧ ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3110710531
-
Адреса:
48100, Україна, Тернопільська область, Теребовлянський р-н місто Теребовля ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВАСИЛЬКА будинок 150 А
Ціна пропозиції
8 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2025 14:30
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
335f4c8c85784067a3cdab6da9fd67d0
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-03-012806-a-b1
Постачальник:
БАГИРИЧ ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3110710531
-
Адреса:
48100, Україна, Тернопільська область, Теребовлянський р-н місто Теребовля ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВАСИЛЬКА будинок 150 А
Номер договору:
09/193
Сума договору:
8 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
02.12.2025 11:00
Статус:
Підписаний