-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту та технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ЗАЗ LANOS, реєстраційний номер ВО 1128 АТ Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-001801-a
Завершена
15 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
77a489c8ecc04368af6dca69784e24fd
Внутрішній номер закупівлі:
30221286
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-001801-a
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05392691
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТЕКСТИЛЬНА, будинок 1 Б
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Олена Коваленко +380979346786 lennala@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту та технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ЗАЗ LANOS, реєстраційний номер ВО 1128 АТ Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАТВЕЮК ГАЛИНА СЕМЕНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2452115443
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ БЕРЕЖАНСЬКА будинок 55 квартира 73
Ціна пропозиції
15 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2026 10:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
be47874363b24022814737fa47f40f48
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-28-001801-a-a1
Постачальник:
МАТВЕЮК ГАЛИНА СЕМЕНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2452115443
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ БЕРЕЖАНСЬКА будинок 55 квартира 73
Номер договору:
09/103
Сума договору:
15 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 10:13
Статус:
Підписаний