-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт в коридорах 1 та 2 поверхів в приміщенні учбового корпусу в Державному на...×-
Поточний ремонт в коридорах 1 та 2 поверхів в приміщенні учбового корпусу в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
- ID: UA-2026-03-18-005530-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28643031
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02549204ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення і облаштування санвузла в приміщення найпростішого укриття в Де...×-
Поточний ремонт приміщення і облаштування санвузла в приміщення найпростішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» , розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
- ID: UA-2025-11-18-011828-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27167444
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02549204ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт майстерень та інших приміщень, що входять до навчально-практичного центру...×-
Поточний ремонт майстерень та інших приміщень, що входять до навчально-практичного центру інноваційних технологій зварювання Державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
- ID: UA-2025-10-17-008023-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26796965
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02549204ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт в приміщенні найпростішого укриття в Державному навчальному закладі «Запор...×-
Поточний ремонт в приміщенні найпростішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
- ID: UA-2025-05-19-010402-a
- Дата створення : 19.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25341562
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02549204ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійний поточний ремонт з встановленням вентиляційної системи в приміщенні простішого у...×-
Аварійний поточний ремонт з встановленням вентиляційної системи в приміщенні простішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
- ID: UA-2024-10-15-013167-a
- Дата створення : 15.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22900750
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02549204ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт кабінету з препараторською під навчально-практичний центр з професії "...×-
Поточний ремонт кабінету з препараторською під навчально-практичний центр з професії "Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка)" в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
- ID: UA-2024-09-24-007335-a
- Дата створення : 24.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22684539
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02549204ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт кабінету з препараторською під навчально-практичний центр з професії "...×-
Поточний ремонт кабінету з препараторською під навчально-практичний центр з професії "Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка)" в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
- ID: UA-2024-07-30-008386-a
- Дата створення : 30.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22190150
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02549204ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт кабінету з препараторською під навчально-практичний центр з професії "...×-
Поточний ремонт кабінету з препараторською під навчально-практичний центр з професії "Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка)" в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
- ID: UA-2024-07-30-000177-a
- Дата створення : 30.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22181913
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02549204ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт санвузла в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний цен...×-
Поточний ремонт санвузла в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2 б
- ID: UA-2024-07-26-007851-a
- Дата створення : 26.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22168864
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02549204ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2024-05-28-010403-a
- Дата створення : 28.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21682845
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02549204ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2024-02-22-000268-a
- Дата створення : 22.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20819859
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02549204ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2023-11-10-009424-a
- Дата створення : 10.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19592498
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02549204ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2023-10-03-006694-a
- Дата створення : 03.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19158414
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02549204ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2023-06-22-009523-a
- Дата створення : 22.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18205473
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02549204ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт актового залу ДНЗ "Запорізький ПЦПТО"- ID: UA-2021-10-06-013245-b
- Дата створення : 06.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11868529
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02549204ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена