-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2023-06-22-009523-a
Завершена
503 408.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 034.08 UAH
мін. крок: 1% або 5 034.08 UAH
Номер:
00ec824268d34c738295f9639edd1910
Внутрішній номер закупівлі:
18205473
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-22-009523-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ворко Ніна Геннадіївна +380617077374 vpu23@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
503 408.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2023 13:31 - 27.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2023 13:31 - 30.06.2023 13:36
Період кваліфікації:
30.06.2023 13:38 - 04.07.2023 15:09
Період завантаження договору:
10.07.2023 00:00 - 20.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴503 408.00 Поточний ремонт (заміна вітражних вікон) приміщення актового залу Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти, розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б.