-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
503 408.00
UAH
Номер:
d5d90af0c8e1436b9ba8b1728a2c4848
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-21-001419-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
503 408.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.06.2023 11:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт (заміна вітражних вікон) приміщення актового залу Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти, розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума503 408.00 UAH