-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт санвузла в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2 б
Тендер Prozorro UA-2024-07-26-007851-a
Завершена
369 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 848.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 848.50 UAH
Номер:
ba3b8a8c0d654b0e929aa9ea94098b26
Внутрішній номер закупівлі:
22168864
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-26-007851-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Довга Олена Анатоліївна +380617077374 vpu23@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
369 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.07.2024 15:50 - 01.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.07.2024 15:50 - 04.08.2024 15:55
Період кваліфікації:
04.08.2024 15:55 - 06.08.2024 15:42
Період завантаження договору:
12.08.2024 00:00 - 22.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴369 700.00 Поточний ремонт санвузла в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2 б