• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт санвузла в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2 б

Оголошено тендер

369 700.00 UAH
Номер: fd675d513469434cb7a5dbacc5f01438
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-26-009433-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
Замовник: Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
Очікувана вартість: 369 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт санвузла в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2 б
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 26.07.2024 15:43

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт санвузла в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2 б
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума369 700.00 UAH