-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2023-10-03-006694-a
Завершена
800 258.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 002.58 UAH
мін. крок: 1% або 8 002.58 UAH
Номер:
17feacd724a149859a51d4d5471ed31a
Внутрішній номер закупівлі:
19158414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-03-006694-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ворко Ніна Геннадіївна +380617077374 vpu23@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
800 258.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.10.2023 13:19 - 13.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.10.2023 13:19 - 16.10.2023 13:24
Період кваліфікації:
16.10.2023 13:27 - 17.10.2023 14:06
Період завантаження договору:
23.10.2023 00:00 - 02.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴800 258.00 Поточний ремонт навчальної лабораторії кухарів-кондитерів Державного навчального закладу "Запорізького політехнічного центру професійно- технічної освіти " розташованого за адресою м.Запоріжжя , вул. Перспективна 2б