-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
800 258.00
UAH
Номер:
8cc96d9db1b4416380581678010fa99c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-03-001292-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
800 258.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.10.2023 10:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт навчальної лабораторії кухарів-кондитерів Державного навчального закладу "Запорізького політехнічного центру професійно- технічної освіти " розташованого за адресою м.Запоріжжя , вул. Перспективна 2б
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума800 258.00 UAH