-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2023-10-03-006694-a
Завершена
800 258.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 002.58 UAH
мін. крок: 1% або 8 002.58 UAH
Період уточнення:
03.10.2023 13:19 - 13.10.2023 00:00
Відповідь надана
Уточнення до ДОДАТОК № 4 до тендерної документації (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі )
Номер:
5baa6c99c2324d9583552ece872877da
Дата опублікування:
06.10.2023 19:25
Опис:
Доброго дня! Просимо надати уточнення стосовно деяких пунктів таблиці технічного завдання, а точніше застосування будівельних норм до них:
п.56 "Улаштування цементної стяжки товщиною 20 мм по бетонній основі площею до 20 м2 м2 88,95"-судячі з обсягу робіт, то правильніше буде "Улаштування цементної стяжки товщиною 20 мм по бетонній основі площею ПОНАД 20 м2"
п. 87 "Установлення вимикачів та перемикачів пакетних 2-х і 3- х полюсних на струм до 25 А шт 20", але в п.90, 91 вимикачі на струм 50 та 40 А відповідно.
п.119 "На кожні 40 мм діаметру отворів понад 60 мм виключати до діаметра 30мм шт 2"-якщо товщина виключається, то необхідно вказати кількість "-2"
Відповідь:
Ми згодні з Вашими зауваженнями. Усі зміни будуть внесені в тендерну документацію
Дата відповіді:
10.10.2023 15:52