-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт в коридорах 1 та 2 поверхів в приміщенні учбового корпусу в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Тендер Prozorro UA-2026-03-18-005530-a
Завершена
449 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
d1fb24498a424b3e8bad57390780fdd8
Внутрішній номер закупівлі:
28643031
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-18-005530-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Довга Олена Анатоліївна +380617077374 vpu23@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
449 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.03.2026 11:56 - 23.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2026 11:56 - 26.03.2026 11:52
Аукціон:
27.03.2026 12:51 - 27.03.2026 13:20
Період кваліфікації:
27.03.2026 13:20 - 02.04.2026 09:12
Період завантаження договору:
08.04.2026 00:00 - 18.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴449 900.00 Поточний ремонт в коридорах 1 та 2 поверхів в приміщенні учбового корпусу в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б